מי אתם ?

אם אתם בעניין של להזניק את העסק שלכם קדימה, להשקיע בשיווק דיגיטלי שמייצר תוצאות רצויות ולהגדיל הכנסות, בדקו האם אתם מוצאים את עצמכם במשפטים הבאים:

              

✓ אתם מכירים בחשיבותה של נוכחות אינטרנטית ראויה

✓ אתם מעוניינים באתר אינטרנט שישדר משהו מיוחד, שונה ואחר

✓ אתם מעריכים אסתטיקה, עיצוב ואמנות

✓ אתם יודעים לזהות איכות ומתרחקים משבלוניות ותבניתיות

✓ אתם מעדיפים לעבוד מול גורם אחד במקום לנסות לסנכרן בין כמה אנשי מקצוע

✓ אתם מחפשים עסקה הוגנת שתיתן לכם תמורה מבלי לרושש אתכם

✓ יש לכם הרגשה שהאתר המעוצב והיפהפה שלכם יוצג בקרוב בעמוד העבודות שלנו

 

אם עניתם ‘כן’ על מרבית השאלות האלה או על כולן, אנחנו חייבים להכיר ולהתחיל לעבוד על אתר האינטרנט שלכם

 יש בעלי עסקים שמחליטים לבנות אתר כי “צריך”, כי “אולי זה יקדם את העסק”, כי “זה בטח לא יזיק”. אנחנו מפתיעים אותם עם אתר שעולה מעל ומעבר לציפיות שלהם…

יש בעלי עסקים שראו אתר של מישהו אחר והם מבקשים ששלהם “ייראה בדיוק ככה”. אנחנו מגלים להם שיש הרבה יותר מאפשרות אחת לעיצוב האתר המיוחד שלהם.

יש לקוחות שמספרים לנו לאן הם שואפים להגיע ומהו החזון העסקי שלהם. אנחנו בונים ומעצבים להם אתר שמשרת את המטרות העסקיות שלהם וממקסם את תוצאות השיווק באינטרנט .

לא בטוחים? נמצאים בשלב של תהיות, חיפוש כיוון וזקוקים לעזרה וייעוץ באפיון העסק, מיצובו ובחירת השפה הנכונה לו? לוובשיק יש ידע, ניסיון וכלים שיסייעו לכם בשלב האפיון שתכליתו היא הגדרת החזון, המטרות, קהל היעד ויצירת השפה האינטרנטית המתאימה שתוביל אתכם אל המטרה שלכם.

האתרים של וובשיק אינם רק יפהפיים ומיוחדים. מאחורי מלאכת הבנייה והעיצוב שלהם יש חשיבה אסטרטגית, תפיסה שיווקית ובחירה מדויקת של צבעים, פונטים, תמונות ותכנים המכוונים באופן מדויק לקהל היעד. זאת הסיבה לכך שלקוחותינו מצביעים על בניית האתר ועיצובו כעל נקודת מפנה שהובילה לפריצת דרך בקידום העסק שלהם.

נשמח לבנות ולעצב עבורכם אתר שישרת את התדמית העסקית שלכם באופן מיטבי, שיעביר את המסר הנכון ללקוחותיכם ויתפקד כמנוע שיווקי ומכירתי רב עוצמה שמושך לקוחות ומנתב אותם הישר לעסק שלכם.

צרו קשר ונחזור אליכם מהר מהר

לפגישת ייעוץ חינם התקשרו 0547-739341